Zábradlí s vodorovnou výplní Smart 511, nerezové

zábradlí z nerezu

Zábradlí Smart 511 je vyrobeno z ušlechtilé nerezové oceli V2A, s jemně kartáčovanou povrchovou úpravou. Zábradlí Smart 511 používá nerezové sloupky kruhového průřezu o průměru 40mm. Sloupky Smart 511 se vyrábějí pro boční, nebo vrchní montáž, boční montáž je možná dvěma způsoby. Jeden způsob je pomocí distančních rozpěr, a druhý pomocí příruby. V obou případech je možnost přispůsobení vzdálenosti sloupku od zdi. Vrchní kotvení je řešeno pomocí příruby, která je připevněna k zemi čtyřmi šrouby a následně zakryta nerezovou krytkou.  Příčné výplně tvoří nerezové tyče o průměru 10mm. V případě zábradlí Smart 511 jsou tyče prostrčeny držáky mimo osu sloupku, tento držák je otočný, takže je možné nastavení úhlu pro schodiště s různými sklony. Tento typ zábradlí je určen jak pro roviny (balkony apod.) tak i pro šikminy ( schodiště, šikmé atiky apod.) Mimo jiné je systém Smart 511 svojí konstrukcí zajímavý i po stránce designu a tvoří pěkný designový doplněk pro interiery. V místě kde je potřeba výplně tvarově přispůsobit záhybům schodiště, my provedeme při montáži ohyb, k tomu používáme speciální ohýbačky, v případě montáže svépomocí dodáváme rohy, či klouby, které se na výplně v místě záhybu nasadí. Pro zábradlí Smart 511 je možné použít madlo nerezové o průměru 40mm, nebo také dřevěné kdy si můžete vybrat z několika druhů dřeva. Dřevěné madlo má průměr 45mm. Madlo je se sloupkem spojené podpěrkou, která je mírně vyosená, takže hrana madla lícuje s výplněmi, které jsou v držákách také předsazeny sloupku.

Zábradlí vám přivezeme a namontujeme na místě, nebo si můžete zakoupit jednotlivé díly potřebné pro sestavení a postavit si zábradlí doma sami.

Přesný výpočet ceny zábradlí se odvíjí od konkrétní montážní situace. Máte-li zájem o zaslání konkrétní cenové nabídky pro vaše prostory, klikněte na tlačítko "cenová nabídka" a pošlete nám vaší poptávku.

Pro výpočet přesné cenové nabídky pošlete následující podklady:
-výkres, nebo náčrt s rozměry
-popis montážní situace
-popis (typ) zábradlí jaké požadujete
-fotografie prostor kam se bude zábradlí montovat.

cenová nabídka

poslat dotaz k zábradlí Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.